Uluslararası Gıdaya Temas Edebilir Sertifikaları

Üretim

Hammadde Üretimi


Bize göre efektif üretim doğru ağacı doğada kaynağından almak ile başlar. UBLOJİSTİK ® kamyonları kesilmesine yasal olarak izin verilen ağaçları bulur ve fabrikamıza getirir. Biçilir, fırınlanır, işlenir kereste ve Zembu ® masif panel elde edilir.

Fabrikamızda doğadan elde edilen hammadde yarı mamüle dönüştürülür. Firmamız burada yarı mamül üreticisini ve lojistik firmalarını aradan çıkartarak kaliteli ürünü ekonomik hale getirir. Ürettiğimiz kereste ve panellerin tamamı sadece Zembu® markası üretiminde kullanılır. Dışarıya satılmaz.

 


Ürün Üretimi


Fabrikamızın hammadde imalatından gelen tüm kereste ve Zembu ® masif paneller yüksek teknoloji içeren makine hattımızda kesim makinaları, boya makinaları, UV printer makinaları ve robot kollar Uğurböcekleri otomasyon ile birlikte çalışır. Zanaatkar ustalarımızın ahşap ile bütünleşmiş elleri eserlerimize son sihirli dokunuşu yapar.

Paketleme ünitesine geçen ürünler UBLOJİSTİK® kamyonları ile dağıtılmak üzere depodaki yerlerini alır. Ürünlerimizde kimyasal cila, vernik kullanılmaz, daldırma veya püskürtme zeytinyağı uygulaması yapılır.
Tamamlayıcı Ürünler


Fabrikamızda ahşap-cam, ahşap-seramik, ahşap-metal uygulamaları yapılmaktadır. Cam, seramik, porselen, metal üreticilerinin ürünlerini ahşap ile tamamlamakta, bütünlemekteyiz.

Tamamlayıcı ürünler, müşterilerimizin siparişleri için istenilen özel ebatlarda, renk ve desenlerde üretilir. Kullanılması istenilen hammadde tercihleri müşterilerimize aittir. Aynı ürünü ister ceviz ağacından isterseniz kayın ağacından üretebiliriz.

Cam, seramik, metal kavanozlara ister contalı, ister twist-off kapak; sosluklara , tuzluklara, baharatlıklara stand üreterek diğer imalatçı firmaların ürünlerini tamamlamaktayız.